Statybiniai klijai Titebond; 3451; 311ml

Statybiniai klijai Titebond; 3451; 311ml

Aprašymas

Apie klijus “Titebond”

Titebond vidaus ir išorės statybiniai / montažiniai klijai yra universalūs klijai puikiai tinkantys medienai, dailylentėms, gipso plokštėms, keramikos plytelėms, metalui, polistireniniam putplasčiui, vonioms. Puikiai sukimba su dauguma statybinių medžiagų. Titebond klijai yra ypatingai atsparūs vandeniui ir gerai išsistumia dirbant šalto oro sąlygomis (iki -18°C). Klijuose yra suderintas puikus klampumas ir optimalus darbo laikas (10 minučių).

Produkto savybės

  • Idealiai tinka medienai, gipso plokštėms, polistireniniam putplasčiui, vonių apdailai, metalui ir daugeliui kitų paviršių
  • Ypatingai atsparus vandeniui
  • Gerai išsistumia dirbant šalto oro sąlygomis (iki -18°C)
  • Greitas pradinis pritraukimas
  • Puikiai prilimpa

Fizinės savybės

Pagrindas: Sintetiniai elastomeriniai polimerai 
Spalva: Rudas
Kietūjų dalelių: 74%
Klampumas: 130,000 cps
Užšalimo/atšilimo stabilumas: Nesušaldyti
LOJ: 318 g/L 
Produkto išeiga priklausomai nuo snapo skylės diametro: ~ 6mm – 9,5m, 9mm – 4,3m, 13mm – 2,5m
Pilnas sutvirtėjimas: 12-24val. (priklausomai nuo paviršiaus temperatūros ir santykinės oro drėgmės). Jei paviršiaus temperatūra yra žemesnė nei +15⁰C, džiūvimo laikas gali pailgėti.

Naudojimas

Darbinė temperatūra: nuo -18⁰C iki +38⁰C
Eksploatavimo temperatūra: nuo -29⁰C iki +49⁰C.
Darbo laikas: 10-20min.
Paviršiaus paruošimas: Paviršiai turi būti nuvalyti nuo užteršimo ir kitų medžiagų, kurios gali trukdyti tinkamai klijams prilipti. Turi būti nuvalytos visos kitos medžiagos, kurios gali užkirsti kelią sukibimui. Už tinkamą paviršiaus paruošimą atsako pats vartotojas.
PASTABA: Klijus tepkite tik ant vieno iš klijuojamų paviršių. Klijuojant stambias medžiagas, kol klijai išdžius, gali prireikti laikino pritvirtinimo vinimis ar paplidomo prispaudimo.
Valymas: Sukietėję klijai pašalinami peiliu ir mineraliniu spiritu, arba kitomis mechaninėmis priemonėmis. Naudojant mineralinį spiritą sekite tiekėjo atsargumo priemones. Po darbo rankas plaukite su muilinu vandeniu.

Apribojimai:

“Titebond klijai nėra skirti nuolatiniam panardinimui po vandeniu. Nenaudokite ant polistireninio putplasčio, jei temperatūra yra 32°C arba aukštesnė. Šio produkto negalima naudoti dviejų neporėtų paviršių klijavimui, nes, tokiu atveju, bus užkirstas kelias klijų džiūvimui.

DĖMESIO:
KLIJAI DEGŪS! Prieš naudojimą perskaitykite produkto saugos duomenų lapus. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Kaina:

4.55

Užsisakyti